Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїСекція арт-психотерапії УСП представляє:

Д-р. Джозеф Дж. Морено - «Зіграй свою внутрішню музику»
Навчальний семінар із використання музики, арт-терапії в груповій терапії та психодрамі.
м. Львів, 21-23 жовтня 2016 р.

Ведучій: Д-р. Джозеф Дж. Морено*.

Семінар варто відвідати:

арт-, музико-, танцетерапевтам, аналітикам, психодраматистам, психіатрам, психологам, індивідуальним та груповим консультантам, медсестрам, соціальним працівникам, фахівцям у сфері спеціальної освіти та роботи з людьми з вадами розвитку, порушеннями зору і слуху, хімічно узалежненими, літніми людьми, термінальними хворими, людьми із больовими розладами, викладачам, що працюють зі студентами будь-яких напрямків та усім, хто цікавиться зазначеною тематикою. Розглянуті техніки терапії одразу застосовуються на практиці та створені так, щоб бути повністю доступними учасникам без формальної музичної підготовки.

День перший:

 • Вступ до музикотерапії
 • Джерела креативних арт-терапій: музика, мистецтво, танці, драма у місцевих традиційних лікувальних практиках у світі
 • Музика та імагінація. Частина 1
 • Музика та імагінація. Частина 2

День другий:

 • Музика і психодрама
 • Аналітична музикотерапія: музична імпровізація як проективна техніка в індивідуальній та груповій психотерапії
 • Музикотерапія у роботі з дітьми із порушеннями розвитку
 • Музичні інструменти, адаптовані для роботи у клініці
 • Музика і арт-терапія: Частина 1

День третій:

 • Музика і арт-терапія: Частина 2
 • Музикотерапія наприкінці життя
 • Музикотерапія та імпровізаційні техніки джазу і блюзу
 • Музика і танцювально-рухова терапія.

У програмі семінару передбачений розгляд таких питань:

1. Музика та імагінація.
2. Імпровізаційна музикотерапії (наприклад, інструментальна імпровізація, індивідуальна та групова, як символізація особистісної експресії).
3. Аналіз текстів пісень.
4. Музика і арт-терапія.
5. Музика і танцювальна терапія.
6. Музика і психодрама.
7. Персоналізоване писання пісень (наприклад, текстів та/або мелодії, а також заміна слів у текстах пісень).
8. Музика і поезія.
9. Музика і релаксація (наприклад, стрес-менеджмент).
10. Інтегративні можливості перелічених підходів.

Розглянуті техніки терапії одразу застосовуються на практиці та створені так, щоб бути повністю доступними учасникам без формальної музичної підготовки.

*Доктор Джозеф Морено – професор-емерит у галузі музикотерапії Мервільського університету, керівник Інституту Креативних Мистецьких Терапій ім. Морено у Сен-Луісі, штат Міссурі, США. Він довгий час застосовував міждисциплінарний підхід у своїй роботі та запровадив використання музики у психодрамі та у груповій терапії, а також у його широкій дослідницькій діяльності щодо питань місцевих музичних звичаїв та лікування навколо світу. Автор книги «Зіграй свою внутрішню музику: Музикотерапія і психодрама»** та численних статтей, визнаний міжнародною спільнотою, Дж. Морено презентував свої авторські воркшопи у понад 50 країнах світу. У 2001 році був удостоєний Національної премії у галузі науки та публікацій Американської Музикотерапевтичної Асоціації.**опублікована у Сент-Луїсі, перекладена російською мовою у 2009 році (Морено Дж. Включи свою внутреннюю музыку: Музыкальная терапия и психодрама / Пер. с англ.- М.: Когито-Центр, 2009. – 143 с.)

Шановні колеги,

Я радий запропонувати воркшопи, що стосуються практичного застосування музики у психодрамі та процесі групової терапії. Запропоновані техніки створені для покращення роботи терапевтів із будь-якими переконаннями та установками, які працюють у сферах психічного здоров’я, консультування, соціальної роботи, хімічних узалежнень, реабілітації, роботи із болем, геріатрії, гострих станів, хоспісах та спеціальної освіти.
Воркшопи звично проходять впродовж 2-3 днів, будучи зразком енергійної, насиченої та експериментальної динамічної роботи. Розглянуті техніки музикотерапії одразу застосовуються на практиці та створені так, щоб бути повністю доступними учасникам без формальної музичної підготовки. Учасники матимуть змогу додавати нові аспекти їхньої роботи, навчаючись інтегрувати музику в індивідуальний та груповий психотерапевтичний процес.

Д-р. Джозеф Дж. Морено

Місце проведення:

м. Львів, вул. Кульпарківська, 95. КЗ ЛОКПЛ, конференц зал лікувально-реабілітаційного відділення кризових станів № 31. (можливі зміни, слідкуйте за інформацією)

Орг. комітет:

Ірина Горбаль: +380934453873, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., організатор, зв'язок з іноземними партнерами.
Наталія Жабко, організатор. Загальні організаційні питання +38 067 306-51-46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Андрій Сидоренко, менеджер УСП, організатор. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Оксана Панасюк: організатор, орг. фінансові питання. +38 067 791 55 14.
Картка № 5168 7572 9431 3277. Приват Банк.
Олександр Львов, керівник проекту. Голова секції арт-психотерапії УСП, +38 097 779 32 78, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Стягнути буклет семінару

Слідкуйте за інформацією на:

Сторінка групи по арт-психотерапії на facebook >>
Львівський осередок УСП

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.