Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїСЕРТИФІКОВАНИЙ СЕМІНАР
«ОПЕРАЦІОНАЛІЗОВАНА ПСИХОДИНАМІЧНА ДІАГНОСТИКА – 2»

 

Дати проведення ІІІ семестру: 21 – 25 вересня 2017 року

 

Місце проведення: Будапешт (Угорщина), Угорське Товариство Шандора Ференці (вимагатиме від учасників додаткових витрат на проїзд та проживання).

 

Дорогі колеги!

 

Львівський психоаналітичний інститут запрошує Вас долучитися до проекту із вивчення технології застосування Операціоналізованої психодинамічної діагностики (ОПД-2) – уніфікованого, універсального інструменту для здійснення діагностики у такій малодоступній для структурування та об’єктивізації сфері, як психоаналіз та психоаналітична психотерапія.

 

Ведучий семінару: Prof. Dr. János Harmatta - член Європейської Конфедерації Психоаналітичних Психотерапій, навчаючий аналітик, супервізор, Голова Центру психотерапії Національного інституту психіатрії та неврології (Будапешт, Угорщина).

 

Наш проект вперше проводить офіційно сертифікований тренер ОПД. Ваше навчання завершиться захистом кваліфікаційної роботи та офіційною сертифікацією.

 

(Щорічний семінар у Будапешті вимагатиме від учасників додаткових витрат на проїзд та проживання у Будапешті.)

 

Місце проведення:

 

Будапешт (Угорщина), Угорське Товариство Шандора Ференці

(Щорічний семінар у Будапешті вимагатиме від учасників додаткових витрат на проїзд та проживання у Будапешті).

 

Оргкомітет:

 

Мединська Юлія, 050 86 87 717, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Гулич Ірина, 067 901 87 57, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Київ:

 

Данилевський Іван 063 245 61 23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.