Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїУкраїнська спілка психотерапевтів

Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького,
Кафедра психіатрії та психотерапії ФПДО

Український католицький університет

Інститут психічного здоров'я

Міжнародна конференція
"Quinta essentia психотерапії: діалог методів у пошуку "діючої речовини"
1 6.06.2017, м. Львів

(для психіатрів, психотерапевтів, неврологів та наркологів (згідно Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2017 році). Оргкомітет конференції планує видання матеріалів конференції (тез). Матеріали будуть опубліковані в журналі «Форум психіатрії та психотерапії». До розгляду редакційною колегією журналу будуть прийматися роботи, які не публікувалися та не подавалися до друку раніше.

Вимоги до публікації тез та питання оплати буде повідомлено додатково. Тези необхідно надіслати до 1 травня 2017 року на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Тези, надіслані пізніше вказаного терміну та які не відповідають вимогам, розглядатись не будуть.

Заявки на участь у Конгресі приймаються до 20 травня 2017 р. за реєстраційною формою. Реєстраційну форму учасника необхідно надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., оформлення виключно до вимог. Контактна особа: Анжела Борщевська Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. +38 097 741 07 39

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: ЛНМУ ім. Данила Галицького, вул. Шимзерів, 3 (бічна вул. Пекарська)

Координатор: Кігічак-Борщевська Анжела 097-7410739, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Програма конференції

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.