Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїШАНОВНІ КОЛЕГИ !
ЧЕРЕЗ НАДЗВИЧАЙНУ СИТУАЦІЮ В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
(від 26-27.09.2017р.)

Змінено дати проведення
науково-практичної конференції з міжнародною участю на тему
«БІОПСИХОСОЦІАЛЬНІ АСПЕКТИ ЗДОРОВ'Я: ОСОБЛИВОСТІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ АФЕКТИВНИХ РОЗЛАДАХ»
з 05-06 жовтня 2017 року (як повідомлялось у попередніх інформаційних листах)
на 2-3 листопада 2017 року.

Конференція відбудеться за ініціативою кафедри психіатрії, наркології та психотерапії з курсом ПО Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова на базі Вінницької обласної психіатричної лікарні ім.акад.О.І. Ющенка.

Конференція пройшла реєстрацію в Реєстрі УКРМЕДПАТЕНТІНФОРМ – посвідчення № 370 (Київ-2017).

Сертифікат (за номером реєстрації) є дійсним для нарахування балів при отриманні лікарської кваліфікаційної категорії.

В умовах реорганізації та оптимізації системи охорони здоров’я, в період участі ЗСУ в військових операціях, складного соціально-економічного положення в країні, збільшення кількості психогенних психічних розладів у різних груп населення надзвичайно важливо координувати дії всіх ланок роботи з найуразливішими контингентами та впровадити систему спеціалізованої медико-соціальної допомоги особам з афективними розладами.

На конференції будуть розглянуті актуальні питання динаміки аффективних розладів у різних категорій та вікових груп , їх психодіагностики та психокорекції. Зокрема, увага буде зосереджена на проблемах доклінічної діагностики, особливостях клінічної картини в різних групах, віковому патоморфозі, дифереціальній діагностиці, лікуванні, реабілітації та ресоціалізації при афективних розладах.

Психотерапевтична частина конференції буде представлена доповідями по проблемам тактики надання психотерапевтичної та реабілітаційної допомоги в гострий період, профілактиці ускладнень та оптимізації адаптаційного процесу.

Чекаємо на Ваші тези та статті!

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.