Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїЗапрошуємо до участі в семінарі! 


Екзистенційний аналіз та Логотерапія в Ужгород, 12.05.18.


На семінарі буде представлено: коротка історія та місце Екзистенційного аналізу серед інших психотерапевтичних шкіл; екзистенційно-аналітичний підхід до кризового консультування, метод персонального екзистенційного аналізу (ПЕА), роботу з мотивацією та метод віднайдення сенсу. Семінар буде корисним для практикуючих психологів та психотерапевтів, студентів психологічних відділень, а також всіх зацікавлених у екзистенційній філософії та психології. 
Контакти організаторів

Ведучі:
Вікторія Забор (Львів) – психіатр, психотерапевт (в екзистенційно-аналітичному та психоаналітичному напрямках), психолог; асистент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського національного медичного університету, кандидат медичних наук; керівник секції екзистенційного аналізу та логотерапії УСП; співголова Етичної комісії УСП.


Ярина Каплуненко (Київ) – психолог, психотерапевт (в екзистенційно-аналітичному напрямку), кандидат психологічних наук, старший науковий співробітник Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська академія». Керівник секції екзистенційного аналізу та логотерапії КФ УСП.
Програма семінару: 


Екзистенціальний аналіз та Логотерапія. Введення в метод.


9.30 – Реєстрація.
10.00-11.30 – Третя Віденська школа в контексті інших шкіл екзистенційної психотерапії (Вікторія Забор). Окреслюється місце 3 Віденської школи серед
інших шкіл екзистенційної психотерапії в її історії, ідеях, філософських
впливах, проблематиці та практичних аспектах.
11.30 – 12.00 – Кава-брейк.
12.00 – 13.30 – Кризове консультування. (Ярина Каплуненко)
На сесії буде представлено екзистенціально-аналітичний підхід до кризового
консультування та опрацювання психотравмівного досвіду в контексті
4 фундаментальних екзистенційних мотивацій.
13.30 – 14.30 – Перерва на обід.
14.30 – 16.00 – Персональний екзистенційний аналіз (ПЕА) (Вікторія Забор).
Буде представлено теоретичні засади та окремі методичні кроки ПЕА – ядра екзистенційної психотерапії в контексті 3 Віденської школи (А.Ленгле). Метод апелює до психічної і ноетичної динаміки людини на тлі ситуативної дійсності і має на меті актуалізацію персонального буття і відновлення діалогічної відкритості з собою і зовнішнім світом. Роботу буде ілюстровано клінічними прикладами.
16.00 – 16.30 – Кава-брейк.
16.30 – 18.00 – Робота з мотивацією в екзистенціально-аналітичному підході. 
(Ярина Каплуненко)


На сесії буде представлено розуміння мотивації у розрізі Екзистенційного аналізу, роботу з цінностями та смислом.  Метод віднайдення сенсу та метод укріплення волі.

Години теорії сертифікуються в напрямку «Екзистенційний аналіз та логотерапія»,  Секція Екзистенційного аналізу та Логотерапії УСП

 

Запис за телефоном: +380502794260 - Олена

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.