Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїСекція Дитячої та Юнацької психотерапії УСП

запрошує "Піскова психотерапія дітей"

м. Київ
www.kievuspdeti.gkd.academy


тел. 067 369 36 56 - вайбер

Практичний курс «Sandplay- терапія в роботі дитячого психотерапевта» складається з 5 семінарів по два дня раз в три місяці (всього 100 акад. год. аудиторної роботи) і завершується описом випадку та супервізією.Навчання проводиться 5 разів на рік, в перервах між семінарами учасники займаються самостійно і відпрацьовуютьпрактичнінавички з використання піскової терапії в роботі з дітьми.
При проведенні семінарів використовуються традиційні (лекція, семінар) та інноваційні форми навчання (практичні заняття у формі групових дискусій, круглі столи, підготовка та обговорення групових проектів, побудова та інтерпретація групових та індивідуальних піскових картин).


Викладач і розробник курсу:
Ірина Срібна – лікар, дитячий психіатр, психотерапевт за напрямками індивідуальна психотерапія за А. Адлером, дитяча та юнацька психотерапія, сертифікований Sandplay-терапевт, дійсний член УСП
Тетяна Параскева – фізичний реабілітолог, сертифікований Sandplay-терапевт, сертифікований ADOS и ADI-R спеціаліст, майстер соціальної роботи, дійсний член Української Спілки Психотерапевтів.

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.