Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїElisabeth KREMER - Елізабет КРЕМЕР (Франція)
Учениця і соратниця особисто Карла Роджерса знову в Києві

21 - 23 січня 2019 р

«Одна нація, багато племен ...»

Супервізійний група ТІЛЬКИ для практикуючих психотерапевтів, що завершили освіту в напрямку Клієнт-Центрована Психотерапія або Психотерапія Центрована на Особистості, або Людино-Центрований Підхід Психотерапії!

Ми часто можемо помітити, що, коли помирає великий лідер, чимало хто з його послідовників, нерідко переживає період проблем, конфліктів і сумнівів. Звичайно, Карл Роджерс ніколи б не погодився вважатися месією, чиї визначення та особисті переконання повинні були б сліпо дотримуватися. Дійсно, він так глибоко вірив у цінність орієнтації на особистості кожного, що він навіть одного разу оголосив, що він сам не був «роджерсіанцем». І прихильникам Роджерса більше не довелося з'ясовувати, хто з них «справжній» роджерсіанец, центрований на клієнті або орієнтований на особистість.

Дискусія між терапевтами за визначенням того, що означають терміни «центрований на клієнті» і «орієнтований на особистість», може бути пристрасною, відкритою, творчою.

Під час супервізійних груп і аналізу випадків, я завжди заохочую цю дискусію, дозволяю їй відбутися. З тим, щоб кожен зміг визнати якості іншого, свою і його ідентичність.

Яку позицію слід вважати найбільш «правильною» при визначенні того, що значить бути «по-справжньому» орієнтованим на клієнта? Чи повинні ми прагнути досягти спільної позиції з цього визначення або дозволити кожному вирішувати самому, чи вважати себе орієнтованим на особистості?

Як конструювання цієї «нації» може відкрити двері до відчуття себе частиною єдиного цілого, поза межами окремих кланів.

Цей семінар буде стосуватися як форми, так і змісту. Кожен учасник внесе свій внесок в загальний дух відкритості, безоцінонковості та емпатії до практики і позиції кожного.

Додаткова інформація:
https://www.facebook.com/events/362012964602930/


25 - 27 січня 2019 р

Любов у психотерапії та психотерапевтичній практиці

Будь-які модальності психотерапії якимось чином працюють з Любов'ю. Всім тим, з чим ми маємо справу в розумінні розвитку людини, при його виборах, його інвестиціях, його мотивах, його очікуваннях любити і бути коханим.

Ми знаходимо цей аспект в терапевтичних відносинах, при спільному переживанні страждань, які ми недо- або пере- люблюємо, в зв'язках, які пов'язують терапевта та іншу особистість. Зв'язки, які відрізняються від того досвіду, який він мав раніше. Зв'язки, які здатні запропонувати людині (саме в зв'язку з тим, що він не перебуває в тому ж вимірі, що й раніше в своєму досвіді) можливість знайти себе заново, любити себе і розвивати себе.

На цьому семінарі ми збираємося:
- Розвивати розуміння любові в наших «звичайних» відносинах, розуміння форми і вимірів: психоаффективних, неврологічних, історичних;
- Ми визначимо трохи краще рамки компонента Любові в терапевтичних відносинах, в різних підходах і в «грі» відносин терапевт-клієнт;
- Ми будемо вивчати ситуації, принесені слухачами і тренером;

Буде багато простору для обміну, мобілізації в невеликих групах, спільних досліджень, питань учасників групи.
Теоретичні викладки.
Розбір ситуацій.

Додаткова інформація:
https://www.facebook.com/events/1906269799434112/


Елізабет КРЕМЕР (Elisabeth KREMER)
- Президент Асоціації клієнт-центрована терапія Франції,
- Директор Інституту з навчання та досліджень в області Психотерапії центрованої на Особистості в Діжоні (акредитований в ЄАП), заснованому нею в 1996 році.
- Особисто працювала (проходила навчання, входила до складу команди, проводила дослідження, навчала під супервізією) з Карлом Роджерсом.
- Член ТАК ЄАП, супервізор ЄАП.

Максимальне число участініков 20 осіб.

З усіх питань зв'язуватися з Андрієм Молодорічем - 0674658959, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Сертифікується сертифікатом УСП. Збір за сертифікацію (50 грн.) yе входить у вартість.

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.