Дійсний член Європейської Асоціації Психотерапії 

Оголошується набір в навчальний проект «Sandplay-терапія в роботі дитячого психотерапевта»місто Львів

.

 

 

 

Запрошуємо до участі у навчальному проекті з піскової психотерапії психологів, психотерапевтів, соціальних педагогів, студентів 4-5 курсів, вихователів та людей гуманітарних професій, які мають інтерес до даного напрямку.
Старт проекту 30-31 березня 2019 року.

 


Після завершення навчання видається сертифікат Української спілки психотерапевтів. Для участі в проекті необхідно пройти співбесіду. 

 Програма курсу:


1 модуль – 30-31 березня 2019 року.Тема "Вступ до методу піскової терапії. Теоретичні та історичні основи піскової психотерапії. Історія розвитку та сучасні тенденції піскової терапії. Використання піскової терапії для дітей. Психотерапевтичні переваги піскової терапії. Показання та протипоказання до застосування піскової терапії"


2 модуль – 15-16 червня 2019 року. Тема "Організація кабінету піскової терапії. Інвентар та обладнання кабінету піскової терапії. Перша зустріч з клієнтом. Первинне інтерв’ю та з’ясування запиту до роботи в пісковій терапії. Особливості первинної зустрічі при певних розладах у дітей і підлітків. Гостра реакція на стрес. Особливості первинного інтерв’ю з жертвами насилля (морального, психологічного, фізичного). Особливості первинного інтерв’ю при аутизмі".


3 модуль – 28-29 вересня 2019 року. Тема "Здорова і патологічна гра. Двадцять пунктів щодо інтерпретації піскової гри"


4 модуль – 7-8 грудня 2019 року. Тема "Використання піскової терапії в індивідуальній та груповій роботі. Робота з пісочницею в дитячих і підліткових групах"


5 модуль – 6-7 лютого 2020 року. Тема "Діагностика та спостереження динаміки процесу, аналіз динаміки процесу, прогнозування в роботі. Особистість терапевта та її вплив на процес піскової терапії. Професійна ідентифікація. Дитина, як дзеркало проблем сім’ї". 

 

Координатор проекту Мар'яна Нартікова, телефон для зв'язку 067 707 7944

 

Автори та ведучі курсу:


Ірина Срібна - лікар, дитячий психіатр, психотерапевт за напрямками індивідуальна психотерапія за А. Адлером, дитяча та юнацька психотерапія, сертифікований Sandplay-терапевт, дійсний член Української спілки психотерапевтів, телефон для зв'язку - 068 58 273 68

 

Тетяна Параскева- фізичний реабілітолог, тренер, сертифікований Sandplay-терапевт, сертифікований ADOS та ADI-R спеціаліст, майстер соціальної роботи, дійсний член Української Спілки Психотерапевтів, телефон для зв'язку - 095 172 04 39

* Кількість учасників в групі до 15 осіб

Мета курсу - розширення спектру психологічного інструментарію в роботі з дітьми, ознайомлення з методом психотерапії, структурою і змістом Sandplay-терапії, а також можливостями її застосування як інструменту психодіагностики та психокорекції у практичній діяльності дитячого психотерапевта.

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.