Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїШановні колеги!
Триває додатковий набір на навчання психотерапії за напрямком «Екзистенційний аналіз та логотерапія» в межах GLE-International (Міжнародної спільноти з логотерапії та екзистенційного аналізу) та Української спілки психотерапевтів (УСП).
Місце проведення – м. Львів.
Вступна сесія: 22-24 лютого 2019 р.В результаті навчання слухачі мають можливість отримати:
1. Структуровану теоретичну та практичну фахову підготовку (ТЕОРІЮ+ВЛАСНИЙ ДОСВІД) як психотерапевтів, так і консультантів в екзистенційно – аналітичному підході згідно Європейської програми підготовки екзистенційних аналітиків (GLE-International).
2. Європейський диплом психотерапевта (консультанта) за напрямком "Екзистенційний аналіз та логотерапія" від GLE-International та диплом психотерапевта УСП, з подальшим внесенням в реєстр психотерапевтів УСП (за наявності виконаних годин).

Екзистенційний аналіз (ЕА) – феноменологічна персонально-орієнтована психотерапія, метою якої є – допомога людині прийти до вільних переживань, аутентичних рішень, розкриття відповідального підходу до життя у діалогічних взаємостосунках зі світом. Логотерапія – метод психологічного консультування, в основі якого лежить воля до смислу.
ЕА і логотерапія започатковані в 20-30 роках віденським неврологом і психіатром Віктором Франклем (1905-1907), з ім’ям якого пов’язують «Третю Віденську школу психотерапії», доопрацьовані завдяки зусиллям його учня, Альфріда Ленгле (н. 1951). Теоретичною базою методу є екзистенційна філософія (Frankl, Hofstatter, Soucek, Jalom), ідеї М. Гайдеггера, М. Шелера, К. Ясперса, М. Бубера, П. Тілліха та ін.
------------
* є членом European Association for Psychotherapy (EАР), IFP, The International Society of Depth Psychology, Stuttgart, The Martin-Heidegger Society.

Передбачено набуття 2 кваліфікаційних рівні навчання:
Консультанта (3,5 роки) ; Психотерапевт (5,5 років)
Процес підготовки:
4.1. Теоретична частина (спеціалізована) - 320 год
4.1.1. Філософсько-антропологічні основи ЕА.
4.1.2. Концепція екзистенції і 4 фундаментальних мотивацій.
4.1.3. Основи феноменології.
4.1.4. Методи консультативної та терапевтичної роботи
4.2. Теоретична частина (клінічна) -240 год.
4.2. Власний досвід груповий (300 год). Набуття власного досвіду інтегроване в навчальний процес упродовж 5 років і стосується основних екзистенційних тем, з якими працює ЕА через персональний досвід учасників.
4.3. Власний досвід індивідуальний (50 год).
4.4. Практична частина (600год)
4.5. Супервізійний практикум груповий (150 год).
4.6. Супервізійний практикум індивідуальний (35год)

Підготовка за даним напрямом є психотерапевтичною підготовкою і дає право після її закінчення отримати диплом терапевта/консультанта GLE-International, а також, за умови додаткового проходження психіатричної пропедевтики (150год), психотерапевтичної етики (30год), бути внесеними до реєстру психотерапевтів УСП.
Вимоги до кандидатів:
вища освіта (або в процесі отримання) в галузі гуманітарних або медичних наук; досягнення віку 21 року; співбесіда.
заповнення анкети за посиланням:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSceJoXc8QDo3mE7psrySSqD0Ca_LtTvRtK585RmBkl6kC1NUg/viewform?usp=sf_link
Викладачі:
1. Забор Вікторія Сергіївна – психіатр, сертифікований психотерапевт (в екзистенійно-аналітичному напрямку GLE-International та УСП), психолог; асистент кафедри психіатрії та психотерапії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, кандидат медичних наук; керівник секції екзистенційного аналізу та логотерапії УСП; співголова Етичної комісії УСП.
2. Каплуненко Ярина Юріївна – психолог, сертифікований психотерапевт (в екзистенійно-аналітичному напрямку GLE-International та УСП), кандидат психологічних наук; старший науковий співробітник Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України, старший викладач кафедри психології та педагогіки Національного університету «Києво-Могилянська академія»; керівник секції екзистенційного аналізу та логотерапії Київської філії УСП.
3. Ленгле Альфрід (буде присутнім 1 раз на рік) – доктор медицини і філософії, професор, віце-президент GLE-International, віце-президент Міжнародної асоціації психотерапії IFP, учень В.Франкля.
4. Інші представники GLE-International Австрії/Німеччини (у статусі навчаючих терапевтів та супервізорів) у випадку неможливості приїзду Альфріда Ленгле.

Контакти:
Вікторія Забор – 0662419409, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (м. Львів)
Ярина Каплуненко – 0972411101, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (м. Київ).

Оголошення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що для більш швидкого відтворення інформації на сайті щодо активностей та заходів УСП,

У випадку розміщення інформації власноруч, інформація стане доступною для перегляду на сайті після перевірки адміністратором в максимально короткий час.