Дійсний член Європейської Асоціації ПсихотерапіїУ Львові «Телефон Довіри» був створений 1 листопада 1997 році завдяки фінансовій підтримці Міжнародного Фонду «Відродження» та організаційної й методологічної допомоги Української Спілки Психотерапевтів.

Служба створена з метою зниження психологічного дискомфорту, рівня агресії людей, включаючи аутоагресію та суїцид, формування психологічної культури і укріплення психічного здоров'я і атмосфери психологічної захищеності населення.

Працівники служби

є представниками різних професій, переважна більшість із них є професійними психологами, психотерапевтами та психіатрами. Робота консультантів відбувається на волонтерських засадах, всі вони проходять спеціальний курс навчання та професійний відбір. Їхнє завдання – допомогти людям вийти з кризи, уважно їх вислухавши і разом спробувати знайти можливості вирішити проблему, з якою звернувся абонент, при потребі скерувати його до спеціальної служби. «Телефон Довіри» неупереджений стосовно жодних релігійних поглядів, так само як толерантний до політичних, національних та інших відмінностей людей, які звертаються у службу.

Психологічна телефонна допомога надається анонімно, конфіденційно та безкоштовно.

Загальна кількість дзвінків 2011 рік 2012 рік 2013 рік 2014 рік 2015 рік 2016 рік
4504 5940 5331 4318 3801 2498

Основні причини звернень на «Телефон Довіри» - це:

конфлікти в сім’ї, проблеми «батьків» та «дітей», любовні проблеми, самотність, неприйняття себе, безробіття. На «Телефон Довіри» звертаються люди незалежно від віку, статі, віросповідання, соціального та сімейного статусу.

«Телефон Довіри 15-58 «Ставропігіон» є членом міжнародної організації «Веfrіеnders International» (Великобританія), а також має професійні зв’язки та співпрацює: із службою «Crisis Line International» (США), із польською телефонною психологічною службою «Olsztyński Telefonu Zaufania Anonimowy Przyjaciel»

Навчання:

Навчання телефонного консультування проводиться двічі на рік: весною (березень) та восени (вересень).

  • Навчальна програма складається із двох частин: теоретичної (лекційної) та практичної (робота «на кріслах»).
  • Тривалість навчання - 3 місяці: заняття відбуваються двічі на тиждень у вечірній час по 3 години (можливі суботні «марафони»).
  • Вік учасників - старше 18 років.

Документи, які необхідно подати, для проходження навчання консультантів «Телефону Довіри»:

1. Заповнена анкета.
2. Ксерокопія паспорта (1-2 сторінки та сторінки із пропискою).
3. Довідка із психоневрологічного диспансеру (м. Львів, вул. Коціловського 30) про те, що не перебуваєте на обліку (якщо Ви з іншого міста - диспансер по місцю прописки); для хлопців – військовий квиток.
4. Два конверти із зворотною адресою та марками.
5. Три фото на документи (розміром 3,5см х 4,5см).

Усі вищезазначені документи, у період подачі заявок на навчання, потрібно відсканувати (або зробити чітке фото) та надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  • Опісля подачі заявки з Вами зв’язуються для призначення співбесіди.
  • У разі успішного проходження співбесіди, Ви будете запрошені на навчання та повідомлені про перше (вступне) заняття.

Керівник служби ТД:

Ришковська Ольга

Навчаючі тренери:

Добрянський Андрій
Покотило Ірина
Тесленко Тетяна 
Карпук Галина
Карковська Руслана

 

Контакти:

тел. 15-58 та +38 073-0938684
пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
сайт: dovira-1558.lviv.ua
cторінка у фейсбуці: fb.com/td1558

Останні новини